Meranie a analýza vášho zraku pomocou špičkového prístroja DNEye® Skener

15. január 2019

DNEye® Skener od spoločnosti Rodenstock je špičkový prístroj, ktorý vďaka inovatívnej technológii, poskytuje veľmi presné meranie oka.

DNEye® Skener zistí kompletné informácie o chybách vyššieho a nižšieho radu pre videnie do diaľky a na blízko. Okrem subjektívnych dát o refrakcii, prístroj zaznamenáva aj dáta zo zisťovania refrakčných chýb v závislosti od individuálnej veľkosti rohovky. Cieľom vyšetrenia prístrojom DNEye® Skener je meranie a získanie kompletných informácií o vašich dioptrických hodnotách a deformáciách obrazu, poskytovaných vaším okom.

Spoločnosť Rodenstock vytvorila unikátny optimalizačný algoritmus, ktorým na základe celkových výsledkov merania prístrojom DNEye® Skener, vyhodnotí vaše individuálne dáta a navrhne ideálne korekčné šošovky.

  

Ľudské oko, ako optická sústava, trpí rôznymi optickými chybami. Či už je to krátkozrakosť, ďalekozrakosť alebo astigmatizmus. V optickom systéme oka sa však vyskytujú aj iné chyby, ktoré môžeme zaznamenať hlavne pri zhoršených svetelných podmienkach. Vtedy sú zreničky rozšírené a do oka vstupuje viac svetla. Vyšší podiel šikmo padajúcich lúčov zapríčiňuje optické chyby a spôsobuje zhoršené videnie práve za šera, či iných zhoršených svetelných podmienkach.

Prístroj DNEye® Skener meria celé oko, šírku zreničky pri rôznych svetelných podmienkach a videnie na rôzne vzdialenosti. Všetky namerané údaje sú komplexne vyhodnotené a predpísané korekčné šošovky sú doslova šité na mieru.

V Optike Klaudia vám vyšetríme zrak špičkovým prístrojom DNEye® Skener a zároveň poskytneme odborné poradenstvo pri výbere vhodných okuliarov alebo šošoviek.

Venujte svojmu zraku pozornosť akú si zaslúži! - Objednať sa na meranie očí

Späť na blogyKontaktujte nás
optika@optikaklaudia.sk
Galanta Hlavná ul.: 031 780 44 00
Galanta Hodská ul.: 031 780 33 00
Sládkovičovo: 031 784 25 00

Kde nás nájdete
GALANTA
   Hlavná ulica 918/2
   Hodská 373/88 (Poliklinika)
SLÁDKOVIČOVO
   J. Dalloša 1354 (Poliklinika)