Bezplatné meranie zrakovej ostrosti

 

Inovatívne meranie zraku a analýza vášho zraku pomocou špičkového prístroja DNEye® Skener

DNEye® Scanner dokáže v ľudskom oku zmerať viac ako 7 000 bodov.

 

Vyšetrenie zraku trvá približne 30-40 minút a prebieha nasledovne:

Ostré videnie ako nikdy predtým: VIDEO

DNEye Technológia: VIDEO

 

 

Foropter Topcon CV-5000 Lite ponúka testy ako:

 

Chcem sa objednať na bezplatné vyšetrenie zraku

Meranie a analýza vášho zraku pomocou špičkového prístroja DNEye® Skener


DNEye® Skener
od spoločnosti Rodenstock je špičkový prístroj, ktorý vďaka inovatívnej technológii, poskytuje veľmi presné meranie oka.
DNEye® Skener zistí kompletné informácie o chybách vyššieho a nižšieho radu pre videnie do diaľky a na blízko.

Okrem subjektívnych dát o refrakcii, prístroj zaznamenáva aj dáta zo zisťovania refrakčných chýb v závislosti od individuálnej veľkosti rohovky.
Cieľom vyšetrenia prístrojom DNEye® Skener je meranie a získanie kompletných informácií o vašich dioptrických hodnotách a deformáciách obrazu, poskytovaných vaším okom.

Spoločnosť Rodenstock vytvorila unikátny optimalizačný algoritmus, ktorým na základe celkových výsledkov merania prístrojom DNEye® Skener, vyhodnotí vaše individuálne dáta a navrhne ideálne korekčné šošovky.

Ľudské oko, ako optická sústava, trpí rôznymi optickými chybami. Či už je to krátkozrakosť, ďalekozrakosť alebo astigmatizmus. V optickom systéme oka sa však vyskytujú aj iné chyby, ktoré môžeme zaznamenať hlavne pri zhoršených svetelných podmienkach. Vtedy sú zreničky rozšírené a do oka vstupuje viac svetla. Vyšší podiel šikmo padajúcich lúčov zapríčiňuje optické chyby a spôsobuje zhoršené videnie práve za šera, či iných zhoršených svetelných podmienkach.

Prístroj DNEye® Skener meria celé oko, šírku zreničky pri rôznych svetelných podmienkach a videnie na rôzne vzdialenosti. Všetky namerané údaje sú komplexne vyhodnotené a predpísané korekčné šošovky sú doslova šité na mieru.

Na rozdiel od bežných autorefraktometrov ponúka DNEye Scanner meranie v celom rozsahu otvorenej zrenice, teda pri podmienkach videnia za šera (mezopické videnie), ale meria tiež pri podmienkach denného svetla (fotopické videnie). To umožňuje rozpoznať a určiť vizuálne problémy, ktoré majú vplyv na kvalitu videnia tak pri nízkych svetelných podmienkach, ako aj pri dennom svetle.

 

ImpressionIST® - 3D videocentrovací systém od firmy Rodenstock


Pre zabezpečenie 100% využitia vášho zrakového potenciálu, je potrebné pri výbere korekčných okuliarov zohľadniť niekoľko zásadných krokov.


Systém 3D video merania ImpressionIST® zohľadní kontúry vašej tváre, očný rozstup, v spojení s vybraným rámom. Terminál poskytne možnosť nafotiť zákazníka vo viacerých modeloch okuliarov. Namerané hodnoty, vďaka 3D videocentrovaciemu systému, umožnia presne centrovanie okuliarov a zohľadnenie individuálnych parametrov.

Zariadenie ImpressionIST® vám poskytne možnosť vybrať si tie správne okuliare. Okuliare, ktoré budú dokonale sedieť a zabezpečia vám najostrejší zrak s vysokým kontrastným videním.

 


Kontaktujte nás
optika@optikaklaudia.sk
Galanta Hlavná ul.: 031 780 44 00
Galanta Hodská ul.: 031 780 33 00
Sládkovičovo: 031 784 25 00

Kde nás nájdete
GALANTA
   Hlavná ulica 918/2
   Hodská 373/88 (Poliklinika)
SLÁDKOVIČOVO
   J. Dalloša 1354 (Poliklinika)