Zdravotná starostlivosť o vaše oči? Rýchlo a pohodlne v Optike Klaudia.

08. júl 2020

Zdravotná starostlivosť o vaše oči? Rýchlo a pohodlne v Optike Klaudia.

Zažite inovatívne meranie zraku pomocou prístroja DNeye Scanner.

 

Na rozdiel od tradičných meracích prístrojov DNEye® Scanner nielen zaznamená štandardné hodnoty myopie (krátkozrakosti) a hyperopie (ďalekozrakosti) a zakrivenie rohovky, ale oveľa viac – napr. reakciu vašej zrenice počas dňa a v noci, ako aj príslušné zmeny videnia.

Takýmto spôsobom sa zistia aj jednotlivé odchýlky, ktoré spôsobujú napríklad zníženú citlivosť na kontrasty a slabé videnie za súmraku a v tme.

 

 

Meranie oka

 

 

 

Skúšali ste už 3D meranie okuliarových šošoviek?

 

 

3D meranie šošoviek

 

Pri výrobe individuálne prispôsobených okuliarových šošoviek hrá rozhodujúcu úlohu aj to, ako okuliare sedia na tvári. Kľúčové údaje namerá a vyhodnotí v 3D videocentračnom prístroji Rodenstock ImpressionIST®.

Vy sa iba jednoducho pozeráte do zrkadla ImpressionIST®. Dva fotoaparáty urobia fotografie z dvoch perspektív. Pomocou týchto fotografií sa presne zmerajú parametre vašej tváre spolu s vybraným rámom, ako je vzdialenosť medzi zrenicami a ich priemer.

 

Ako vyzerá perfektná zákazková výroba? Aký je rozdiel oproti sériovo vyrábaným okuliarom?

 

Výsledky merania pošleme do firmy Rodenstock.

Potom príde na rad to skutočné „tajomstvo“ špičkovej výrobnej technológie: výpočet optimálnych okuliarových šošoviek pre vás, ktoré sú ideálne prispôsobené vašim očiam v každom bode videnia.


Výsledkom sú najpresnejšie okuliarové šošovky Rodenstock všetkých čias, s ktorými napokon maximalizujete svoj osobný zrakový potenciál. Okamžite zbadáte rozdiel oproti sériovo vyrábaným okuliarom.

 

zákazková výroba

 

CHCEM SA OBJEDNAŤ NA VYŠETRENIE ZRAKU

 

 

Späť na blogyKontaktujte nás
optika@optikaklaudia.sk
Galanta Hlavná ul.: 031 780 44 00
Galanta Hodská ul.: 031 780 33 00
Sládkovičovo: 031 784 25 00

Kde nás nájdete
GALANTA
   Hlavná ulica 918/2
   Hodská 373/88 (Poliklinika)
SLÁDKOVIČOVO
   J. Dalloša 1354 (Poliklinika)